Přeprava mobilheimu, mobilního domu

František Hrachovina - přeprava mobilheimu a přeprava mobilních domů

  • Mobilní domy jsou brány jako vozidla pro volný čas - nicméně ani jeden z nás si nedokáže představit, že by svůj mobilheim zapřáhl za oj a odjel.
  • Mobilheimy proto přepravujume s maximální profesionalitou - specializovanou technikou s vyškoleným personálem. Všechna naše vozidla jsou vybavena nájezdy a navijákem - mobilní dům tak můžeme ve většině případů naložit a vyložit bez dalšího vybavení.
  • Jako tažná vozidla pro přepravy mobilních domů používáme značku Man, vyhovující svými nízkými provozními náklady a vysokou produktivitou - díky tomu dokážeme Váš mobilní dům přepravit za příznvou cenu.
  • Díky našim dlouholetým zkušenostem s přepravou nadměrných nákladů, což přeprava mobilhome také je, Vám garantujeme svižnou a bezpečnou přepravu mobilního domu na místo určení.
  • Váš náklad je přepravován našimi vozidly, které jsou neustále spojeni s dispečinkem pomocí GPS. Váš mobilní dům je tak sledován dispečinkem a máte tak kdykoli možnost zjistit, kde se právě nachází.
  • Velkou pozornost věnujeme přípravě a vytýčení trasy přepravy mobilního domu. Tým našich odborníků, vždy před vlastní přepravou, vypracuje analýzu s řešením možných rizik nebo překážek tak, aby přeprava mobilheimu proběhla bez komplikací.

Vybrané reference

"Vždy skvělý přístup ze strany společnosti Hrachovina - vždy nám vyjdou vstříc s doladěním detailů přepravy mobilheimu. Jelikož naše požadavky ve velké míře korespondují s potřebami našich klientů, oceňujeme flexibilitu, kterou díky této firmě považujeme za standard."

Mobilheim prodejce mobilních obytných domů

"Neskutečně si vážím rychlosti s jakou jste vždy reagoval, vstřícnosti a spolehlivosti, jelikož jsem věděla, že se na Vás mohu spolehnout a profesionality, se kterou celá akce proběhla. Velmi si toho vážím, neboť taková firma, jako je ta Vaše, se již jen tak nenajde a to ani v Praze, kde většina majitelů podobných firem působí arogantně a vše je pro ně problém."

Kateřina Kotková majitelka mobilního domu